Áruátvevő-árukiadó állás, Nyíregyháza

raktári dolgozó

A Kelet-Alfi-Ker Kft. áruátvevő-árukiadó pozícióba keres munkatársat  Nyíregyházán működő logisztikai raktárába!

Feladataid nálunk:

  • árukiadás-áruátvétel,
  • anyagmozgatás raktáron belül, kamion rakodás,
  • szabályozott munkafolyamatok betartása,
  • raktári rend fenntartásának biztosítása,
  • szükséges dokumentumok kezelése.

Amit elvárunk a jelentkezőtől:

  • minimum 1 év hasonló területen eltöltött munkatapasztalat.

Előnyt jelent a kiválasztásnál, ha:

  • mindhárom targoncás gépcsoport jogosítványának a megléte,
  • rövid határidőn belül történő munkába állás,
  • környékbeli lakhely.

Ezért jó nálunk dolgozni:

  • mert stabil pozíciót foglalunk el Magyarország élelmiszer-kereskedelmi piacán,
  • mert korszerű eszközökkel dolgozunk,
  • mert mi biztos, kiszámítható havi jövedelmet biztosítunk,
  • mert nálunk nagykereskedelmi áron vásárolhatsz,
  • mert változatos munkakört biztosítunk.

Amennyiben a fent leírtak alapján magadra ismertél, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a megpályázni kívánt állás megjelölésével az allas@alfi.hu e-mail címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: “Áruátvevő-árukiadó, Nyíregyháza”

Itt is elküldheted jelentkezésedet:

Egyszerre több állományt is feltölthet. Megengedett formátumok: doc, docx, pdf, zip, odt
Az Adatvédelmi tájékoztatót itt érheti el!
reCAPTCHA is required.

Az űrlap használata után üzeneted megérkezik hozzánk.

2020-02-14T11:27:47+01:00